• Centrum sociálnych služieb EDEN - Prvá pomoc - prednáška

• Aj keď sú iní, chcú sa vzdelávať.

Stredná zdravotnícka škola, na podnet jedného z klientov Centra sociálnych služieb EDEN v Liptovskom Hrádku, ktorý žije vo svojom svete ako záchranár zrealizovala prednášku na tému – „Prvá pomoc – lepšie dačo ako nič“. Klientom boli ukázané jednoduché postupy prvej pomoci, ktoré si mohli prakticky vyskúšať a precvičiť. Po ukončení prednášky každý zúčastnený dostal potvrdenie o absolvovaní prednášky.

A náš záchranár...??? Celý deň nosil potvrdenie so sebou, aby  ho nestratil.

PhDr. Jana Debnárová, lektor kurzu prvej pomoci

• Školský výlet II.M

• Aj II.M mala 29.6.2021 krásne počasie na výlete Žiarskou dolinou. Cieľom nebolo len posedieť si na chate pri osviežujúcej kofole, ale aj navštíviť symbolický cintorín a cestou späť si pozrieť Medvediu štôlňu, ktorú sme nakoniec pre nedostatok času nahradili schladením sa v blízkom potoku.