| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Silvia Blcháčová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 387
Počet tried: 21
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| 0. M | 0 | |
| 0.PSA | 1 | |
| 0.PSB | 0 | |
| 0.ZuA | 0 | |
| I.M | 17 | |
| I.MA | 12 | |
| I.PS | 24 | |
| I.PSV | 10 | |
| I.S | 12 | |
| I.ZuA | 25 | |
| II.M | 20 | |
| II.MA | 8 | |
| II.Z | 20 | |
| II.ZuA | 22 | |
| II.ZV | 13 | |
| III.M | 21 | |
| III.Z | 19 | |
| III.ZuA | 21 | |
| IV.M | 14 | |
| IV.Z | 17 | |
| IV.ZuA | 19 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | 1AJ | ANJ | ANJs | 2AJ | AZB | BIO | BLOa | BLOb | BLOc | CUJ | DEJ | EKO | ESV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. M | |||||||||||||||
| 0.PSA | |||||||||||||||
| 0.PSB | |||||||||||||||
| 0.ZuA | |||||||||||||||
| I.M | 1,12 | 2,47 | 2,47 | 2,06 | 2,35 | ||||||||||
| I.MA | 1 | ||||||||||||||
| I.PS | 2,42 | 2,17 | 1,77 | 1,88 | 2,25 | ||||||||||
| I.PSV | 1,7 | ||||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.ZuA | 1,96 | 1,68 | 1,77 | 1,36 | 1,56 | ||||||||||
| II.M | 1,05 | 2,55 | 1,8 | 2,6 | |||||||||||
| II.MA | |||||||||||||||
| II.Z | 1,9 | 2,35 | 2,55 | 1,25 | 2,75 | ||||||||||
| II.ZuA | 1,32 | 1,82 | 1,18 | 1,64 | |||||||||||
| II.ZV | |||||||||||||||
| III.M | 3 | 3 | |||||||||||||
| III.Z | 1,37 | 2,42 | |||||||||||||
| III.ZuA | 1,48 | 2,1 | 2,14 | 1,81 | |||||||||||
| IV.M | 3,07 | ||||||||||||||
| IV.Z | 2,88 | ||||||||||||||
| IV.ZuA | 2,58 | 1,21 |
| Trieda | ETV | FYZ | FYT | GEG | HUD | CHE | INF | NJK | RJK | KNJ | LAJ | LAT | MAS | MFB | MAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. M | |||||||||||||||
| 0.PSA | |||||||||||||||
| 0.PSB | |||||||||||||||
| 0.ZuA | |||||||||||||||
| I.M | 2,24 | 2 | 1,94 | 1,24 | 2,29 | 2,06 | |||||||||
| I.MA | 1,75 | 1,5 | 1 | 1,33 | |||||||||||
| I.PS | 2,46 | 2,08 | 1,33 | 2,13 | 1,88 | ||||||||||
| I.PSV | |||||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.ZuA | 1,68 | 1,52 | 1,04 | 1,88 | 1,48 | ||||||||||
| II.M | 1,75 | 2,5 | 1,2 | 1,65 | 2,1 | ||||||||||
| II.MA | 1 | 1,13 | 1 | ||||||||||||
| II.Z | 2,35 | 1,15 | 2,2 | ||||||||||||
| II.ZuA | 1,55 | 1,09 | 1,64 | ||||||||||||
| II.ZV | |||||||||||||||
| III.M | 1,38 | 1,48 | 1,48 | 2,1 | |||||||||||
| III.Z | 1,95 | ||||||||||||||
| III.ZuA | 1,76 | 1,52 | 1,33 | ||||||||||||
| IV.M | 1,71 | 1,21 | 1,64 | ||||||||||||
| IV.Z | 2,12 | ||||||||||||||
| IV.ZuA | 1,26 | 1,37 |
| Trieda | NBV | NBE | 1NJ | 2NJ | NEJ | OBN | OBED | PRX | OZO | ORZ | OZH | OZS | OAZ | OŠS | OST |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. M | |||||||||||||||
| 0.PSA | |||||||||||||||
| 0.PSB | |||||||||||||||
| 0.ZuA | |||||||||||||||
| I.M | 1,71 | ||||||||||||||
| I.MA | |||||||||||||||
| I.PS | 2 | 1,58 | |||||||||||||
| I.PSV | 1,6 | 1,6 | |||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.ZuA | 1,4 | ||||||||||||||
| II.M | 1,7 | ||||||||||||||
| II.MA | |||||||||||||||
| II.Z | 1,55 | ||||||||||||||
| II.ZuA | 1,36 | ||||||||||||||
| II.ZV | 1,38 | ||||||||||||||
| III.M | 1,71 | ||||||||||||||
| III.Z | 1,21 | 1,32 | |||||||||||||
| III.ZuA | |||||||||||||||
| IV.M | |||||||||||||||
| IV.Z | 1,94 | ||||||||||||||
| IV.ZuA | 1 |
| Trieda | OSE | PAT | PČOZ | PČOZ | PRC | PRL | PVL | PPS | PRP | PGQ | PPK | PSP | PYJ | RRC | RUJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. M | |||||||||||||||
| 0.PSA | |||||||||||||||
| 0.PSB | |||||||||||||||
| 0.ZuA | |||||||||||||||
| I.M | |||||||||||||||
| I.MA | 1 | 1,42 | |||||||||||||
| I.PS | 1,67 | ||||||||||||||
| I.PSV | 1,6 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| I.S | 1,08 | ||||||||||||||
| I.ZuA | |||||||||||||||
| II.M | 1,25 | 2,25 | |||||||||||||
| II.MA | 1 | 1 | |||||||||||||
| II.Z | 1,2 | 2,05 | 1,65 | ||||||||||||
| II.ZuA | 1,18 | ||||||||||||||
| II.ZV | 1,92 | 1,38 | |||||||||||||
| III.M | 1,1 | 1,62 | 1,29 | ||||||||||||
| III.Z | 1 | 1,47 | |||||||||||||
| III.ZuA | 1,43 | 1,38 | |||||||||||||
| IV.M | 1,93 | 1,43 | 1,14 | ||||||||||||
| IV.Z | 1,47 | ||||||||||||||
| IV.ZuA | 1,32 |
| Trieda | SAA | SNO | SJL | SJL2 | SIL | SPR | ŠPH | TSV | TČOZ | TRH | ZAZ | ZOE | ZKC | ZRT | ZDE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. M | |||||||||||||||
| 0.PSA | |||||||||||||||
| 0.PSB | |||||||||||||||
| 0.ZuA | |||||||||||||||
| I.M | 2,47 | 1 | 1 | 1,59 | |||||||||||
| I.MA | 1,33 | ||||||||||||||
| I.PS | 2,54 | 1 | 1,13 | 1,63 | |||||||||||
| I.PSV | 1,5 | ||||||||||||||
| I.S | 1,25 | 1,5 | |||||||||||||
| I.ZuA | 2 | 1 | 1,08 | 1,36 | |||||||||||
| II.M | 2,85 | 1 | 1,74 | 1,25 | |||||||||||
| II.MA | 1,75 | ||||||||||||||
| II.Z | 2,7 | 1 | 1,35 | 1,9 | 1 | ||||||||||
| II.ZuA | 2,18 | 1 | 1,16 | 1,73 | 2 | ||||||||||
| II.ZV | 1,31 | 1,92 | |||||||||||||
| III.M | 2,62 | 1 | 1,1 | 2,1 | |||||||||||
| III.Z | 2,26 | 1 | 1,16 | 1,74 | 1 | ||||||||||
| III.ZuA | 2,05 | 1 | 1,1 | 1,52 | 1,33 | ||||||||||
| IV.M | 2,93 | 1 | 1,14 | 1,43 | |||||||||||
| IV.Z | 2,71 | 2,71 | 2,47 | 1 | 1,06 | 2 | 1,41 | ||||||||
| IV.ZuA | 2,47 | 1 | 1,06 | 1,84 |
| Trieda | ZET | ZDR | ZNL |
|---|---|---|---|
| 0. M | |||
| 0.PSA | |||
| 0.PSB | |||
| 0.ZuA | |||
| I.M | |||
| I.MA | |||
| I.PS | |||
| I.PSV | |||
| I.S | 1,42 | ||
| I.ZuA | 1,84 | ||
| II.M | |||
| II.MA | |||
| II.Z | 1,25 | ||
| II.ZuA | 2,14 | ||
| II.ZV | 1,23 | ||
| III.M | |||
| III.Z | |||
| III.ZuA | 1,14 | 1,76 | |
| IV.M | |||
| IV.Z | |||
| IV.ZuA | 1,95 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| 0.PSA | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 |
| 0.PSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 |
| 0.ZuA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| I.M | 17 | 4 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.MA | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| I.PS | 24 | 6 | 9 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.PSV | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.ZuA | 25 | 14 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.M | 20 | 5 | 6 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.MA | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.Z | 20 | 3 | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.ZuA | 22 | 12 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.ZV | 13 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.M | 21 | 2 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.Z | 19 | 7 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.ZuA | 21 | 13 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.M | 14 | 2 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.Z | 17 | 2 | 7 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| IV.ZuA | 19 | 4 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. M | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 0.PSA | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 0.PSB | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 0.ZuA | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.M | 17 | 1234 | 72,59 | 1233 | 72,53 | 1 | 0,06 |
| I.MA | 12 | 594 | 42,43 | 594 | 42,43 | 0 | 0,00 |
| I.PS | 24 | 1472 | 61,33 | 1472 | 61,33 | 0 | 0,00 |
| I.PSV | 10 | 393 | 28,07 | 393 | 28,07 | 0 | 0,00 |
| I.S | 12 | 484 | 40,33 | 484 | 40,33 | 0 | 0,00 |
| I.ZuA | 25 | 1563 | 62,52 | 1563 | 62,52 | 0 | 0,00 |
| II.M | 20 | 2078 | 103,90 | 2042 | 102,10 | 36 | 1,80 |
| II.MA | 8 | 255 | 31,88 | 255 | 31,88 | 0 | 0,00 |
| II.Z | 20 | 1564 | 78,20 | 1564 | 78,20 | 0 | 0,00 |
| II.ZuA | 22 | 1318 | 59,91 | 1312 | 59,64 | 6 | 0,27 |
| II.ZV | 13 | 775 | 59,62 | 775 | 59,62 | 0 | 0,00 |
| III.M | 21 | 2481 | 118,14 | 2409 | 114,71 | 72 | 3,43 |
| III.Z | 19 | 1120 | 58,95 | 1120 | 58,95 | 0 | 0,00 |
| III.ZuA | 21 | 1977 | 94,14 | 1960 | 93,33 | 17 | 0,81 |
| IV.M | 14 | 1552 | 110,86 | 1449 | 103,50 | 103 | 7,36 |
| IV.Z | 17 | 1585 | 83,42 | 1575 | 82,89 | 10 | 0,53 |
| IV.ZuA | 19 | 1310 | 68,95 | 1304 | 68,63 | 6 | 0,32 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 1 | (0/0) | |||||||||||
| Anglický jazyk | B1 | 51 | (5/46) | 5 | 16 | 16 | 13 | 2,74 | 50 | |||||
| Praktická časť odbornej zložky | 73 | (6/66) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 52 | (5/46) | 23 | 23 | 4 | 2,62 | 50 | |||||||
| Teoretická časť odbornej zložky | 73 | (6/66) | 30 | 36 | 4 | 1 | 1,66 | 71 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 73 | (6/66) | 38 | 29 | 4 | 1,52 | 71 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| 0. M | ||
| 0.PSA | ||
| 0.PSB | ||
| 0.ZuA | ||
| I.M | 5370 M masér | |
| I.MA | 5370 N masér | |
| I.PS | 5361 M praktická sestra | |
| I.PSV | 5361 N praktická sestra | |
| I.S | 5371 H sanitár | |
| I.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| II.M | 5370 M masér | |
| II.MA | 5370 N masér | |
| II.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| II.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| II.ZV | 5356 N zdravotnícky asistent | |
| III.M | 5370 M masér | |
| III.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| III.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| IV.M | 5370 M masér | |
| IV.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| IV.ZuA | 5358 M zubný asistent |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2019/2020 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2019/2020, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Edukácia pacientov | 18 | PhDr. Silvia Fričová | |
| Ergoterapia - liečba prácou | 25 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Literárno - dramatický krúžok | 22 | Mgr. Peter Gustáv Hrbatý | |
| Nebojme sa angličtiny! | 25 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Nebojme sa slovenčiny! | 39 | Mgr. Miroslava Nováková | |
| Potreby pacienta - priorita práce ZA | 12 | Mgr. Lýdia Švihrová | |
| Projektové práce | 20 | Mgr. Daniela Tajátová | |
| Prvá pomoc v praxi | 10 | Mgr. Stella Jančiová | |
| Športový krúžok | 27 | Mgr. Peter Žakarovský | |
| Tvor a píš svoj časopis. | 24 | Mgr. Miroslava Nováková | |
| Úspešne k záverečnej skúške | 12 | PhDr. Helena Straková | |
| Zdravý životný štýl a duševná hygiena | 25 | MUDr. Mária Plávková | |
| Zručný zdravotník | 19 | Mgr. Martina Lengvarská |
Od 13. marca 2020 do 30. júna 2020 prebiehalo v škole vyučovanie mimoriadnym spôsobom v súlade s nariadeniami hlavného hygienika a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu. O spôsobe vyučovania, metódach, formách a hodnotení informuje škola na príslušných miestach v Správe o výchovno-vzdelávacej činnosti.
Vypracoval: Ing. Silvia Blcháčová
V Liptovskom Mikuláši, 30. júna 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage