| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Komenského 843, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Komenského 843, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Silvia Blcháčová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 347
Počet tried: 18
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| 0. | 0 | |
| I.MA | 8 | |
| I.S | 17 | |
| I.ZV | 13 | |
| I.M | 21 | |
| I.Z | 21 | |
| I.ZuA | 22 | |
| II.M | 21 | |
| II.MA | 13 | |
| II.Z | 20 | |
| II.ZuA | 20 | |
| II.ZV | 16 | |
| III.M | 14 | |
| III.Z | 16 | |
| III.ZuA | 19 | |
| IV.M | 17 | |
| IV.Z | 17 | |
| IV.ZuA | 21 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | 1AJ | 2AJ | ANJ | AZB | BIO | CUJ | DEJ | EKO | ESV | ETV | FYZ | FYT | GEG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | |||||||||||||||
| I.MA | 1,63 | 1,5 | |||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.ZV | 2,23 | ||||||||||||||
| I.M | 1,52 | 2,62 | 2,62 | 2 | 2,1 | 2,48 | 1,86 | ||||||||
| I.Z | 2,62 | 2,48 | 2,48 | 1,86 | 1,81 | 2,52 | |||||||||
| I.ZuA | 2,29 | 1,71 | 1,71 | 1,57 | 1,67 | 1,81 | |||||||||
| II.M | 1,76 | 2,9 | 2,9 | 1,76 | 1,95 | 1,9 | |||||||||
| II.MA | 1,54 | ||||||||||||||
| II.Z | 2 | 2,75 | 2,7 | 2,7 | 1,4 | 2,3 | |||||||||
| II.ZuA | 1,05 | 2,1 | 2,1 | 1,05 | 1,3 | ||||||||||
| II.ZV | |||||||||||||||
| III.M | 3,21 | 1,79 | |||||||||||||
| III.Z | 2,31 | 3,38 | 3,38 | ||||||||||||
| III.ZuA | 1,21 | 2,32 | 1,11 | ||||||||||||
| IV.M | 3,71 | 3,59 | 3,24 | ||||||||||||
| IV.Z | 3,53 | 3,53 | |||||||||||||
| IV.ZuA | 2,67 | 2,67 | 1,1 |
| Trieda | HUD | CHE | INF | NJK | RJK | KNJ | LAJ | LAT | MAZ | MFB | MAT | NBV | NBE | 1NJ | 2NJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | |||||||||||||||
| I.MA | 1 | 1,5 | 1 | ||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.ZV | 1,08 | ||||||||||||||
| I.M | 2,52 | 1,86 | 2,19 | 2,48 | |||||||||||
| I.Z | 2,38 | 1,71 | 2,29 | 2,43 | |||||||||||
| I.ZuA | 2,62 | 1,33 | 1,81 | 1,95 | |||||||||||
| II.M | 2,57 | 1 | 2,07 | 2,6 | 1,81 | 2,43 | |||||||||
| II.MA | 1,46 | 1,38 | |||||||||||||
| II.Z | 2,6 | 1 | 2,22 | 2,3 | 2,6 | ||||||||||
| II.ZuA | 1,55 | 1,3 | 1,33 | 1,5 | 1,8 | ||||||||||
| II.ZV | |||||||||||||||
| III.M | 1,36 | 1,5 | 2,36 | ||||||||||||
| III.Z | 2,31 | ||||||||||||||
| III.ZuA | 1,53 | 1,79 | 1,68 | ||||||||||||
| IV.M | 2,12 | 2,53 | |||||||||||||
| IV.Z | 2,29 | ||||||||||||||
| IV.ZuA | 1,19 | 1,81 |
| Trieda | NEJ | OBN | PRX | OZO | ORZ | OZH | OZS | OAZ | OŠS | OST | OSE | PAT | PČOZ | PRC | PRL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | |||||||||||||||
| I.MA | 1 | ||||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.ZV | 1,69 | 1,15 | |||||||||||||
| I.M | 1,95 | ||||||||||||||
| I.Z | 1,43 | ||||||||||||||
| I.ZuA | 1,57 | ||||||||||||||
| II.M | 2,07 | 1,95 | 1,62 | ||||||||||||
| II.MA | |||||||||||||||
| II.Z | 2,22 | 1,9 | 1,5 | ||||||||||||
| II.ZuA | 1,33 | 1,15 | |||||||||||||
| II.ZV | 1,69 | ||||||||||||||
| III.M | 1,5 | ||||||||||||||
| III.Z | 2,19 | 2,19 | 2 | ||||||||||||
| III.ZuA | |||||||||||||||
| IV.M | |||||||||||||||
| IV.Z | 2,24 | ||||||||||||||
| IV.ZuA | 1,67 | 1,67 |
| Trieda | PVL | PPS | PRP | PGQ | PYJ | PPK | PSP | RRC | RUJ | SAA | SNO | SJL | SJL2 | SIL | SPR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | |||||||||||||||
| I.MA | 1,25 | ||||||||||||||
| I.S | 1,5 | 1,63 | 2 | ||||||||||||
| I.ZV | 1,15 | ||||||||||||||
| I.M | 3,19 | 3,19 | 1 | ||||||||||||
| I.Z | 2,95 | 2,95 | 1 | ||||||||||||
| I.ZuA | 2,43 | 2,43 | 1 | ||||||||||||
| II.M | 2,24 | 2,95 | 2,95 | 1 | |||||||||||
| II.MA | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| II.Z | 2,2 | 1,9 | 2,9 | 2,9 | 1,15 | ||||||||||
| II.ZuA | 1 | 2,15 | 2,15 | 1 | |||||||||||
| II.ZV | 1,75 | 1,31 | |||||||||||||
| III.M | 2 | 1,5 | 1,64 | 3,29 | 3,29 | 1,29 | |||||||||
| III.Z | 1,13 | 1,69 | 3,19 | 3,19 | 1,06 | ||||||||||
| III.ZuA | 1,37 | 1,74 | 1,74 | 2,32 | 2,32 | 1 | |||||||||
| IV.M | 1,94 | 2,12 | 1,82 | 3,47 | 3,47 | 1,35 | |||||||||
| IV.Z | 1,41 | 3,47 | 3,47 | 2,71 | 1,06 | ||||||||||
| IV.ZuA | 1,29 | 1,29 | 2,86 | 2,86 | 1 |
| Trieda | ŠPH | TSV | TČOZ | ZAX | ZOE | ZKC | ZRT | ZDE | ZET | ZDR | ZNL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | |||||||||||
| I.MA | 1,88 | ||||||||||
| I.S | 2,31 | ||||||||||
| I.ZV | 1,62 | 1,77 | |||||||||
| I.M | 1,1 | 1,38 | |||||||||
| I.Z | 1,29 | 2,24 | 1,57 | ||||||||
| I.ZuA | 1,11 | 1,71 | 1,86 | ||||||||
| II.M | 1,14 | 1,29 | |||||||||
| II.MA | 1,85 | ||||||||||
| II.Z | 1,1 | 2,25 | 1,45 | 1,85 | |||||||
| II.ZuA | 1 | 1,75 | 2 | 1,7 | |||||||
| II.ZV | 1,94 | 2 | 1,56 | ||||||||
| III.M | 1,79 | 2,57 | |||||||||
| III.Z | 1,38 | 2,38 | 1,88 | ||||||||
| III.ZuA | 1,12 | 1,68 | 1,74 | 1,16 | 1,68 | ||||||
| IV.M | 1,71 | 2,71 | |||||||||
| IV.Z | 1,29 | 2,41 | 2,47 | ||||||||
| IV.ZuA | 1 | 1,95 | 2,05 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0 | 0 | 0 |
| I.MA | 8 | 6 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 17 | 8 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| I.ZV | 13 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.M | 21 | 2 | 8 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.Z | 21 | 2 | 9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.ZuA | 22 | 6 | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| II.M | 21 | 0 | 9 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.MA | 13 | 9 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.Z | 20 | 4 | 5 | 10 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| II.ZuA | 20 | 10 | 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| II.ZV | 16 | 7 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| III.M | 14 | 2 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| III.Z | 16 | 0 | 6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| III.ZuA | 19 | 6 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.M | 17 | 0 | 5 | 10 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| IV.Z | 17 | 1 | 3 | 12 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| IV.ZuA | 21 | 4 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.MA | 8 | 720 | 55,38 | 720 | 55,38 | 0 | 0,00 |
| I.S | 17 | 1013 | 59,59 | 1013 | 59,59 | 0 | 0,00 |
| I.ZV | 13 | 787 | 60,54 | 787 | 60,54 | 0 | 0,00 |
| I.M | 21 | 2295 | 109,29 | 2282 | 108,67 | 13 | 0,62 |
| I.Z | 21 | 2299 | 109,48 | 2275 | 108,33 | 24 | 1,14 |
| I.ZuA | 22 | 3424 | 155,64 | 3406 | 154,82 | 18 | 0,82 |
| II.M | 21 | 3597 | 171,29 | 3551 | 169,10 | 46 | 2,19 |
| II.MA | 13 | 584 | 44,92 | 584 | 44,92 | 0 | 0,00 |
| II.Z | 20 | 2666 | 133,30 | 2624 | 131,20 | 42 | 2,10 |
| II.ZuA | 20 | 3024 | 144,00 | 3024 | 144,00 | 0 | 0,00 |
| II.ZV | 16 | 363 | 21,35 | 363 | 21,35 | 0 | 0,00 |
| III.M | 14 | 2281 | 162,93 | 2141 | 152,93 | 140 | 10,00 |
| III.Z | 16 | 2620 | 163,75 | 2587 | 161,69 | 33 | 2,06 |
| III.ZuA | 19 | 2042 | 107,47 | 2042 | 107,47 | 0 | 0,00 |
| IV.M | 17 | 2824 | 166,12 | 2407 | 141,59 | 417 | 24,53 |
| IV.Z | 17 | 2571 | 135,32 | 2509 | 132,05 | 62 | 3,26 |
| IV.ZuA | 21 | 1952 | 92,95 | 1950 | 92,86 | 2 | 0,10 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 53 | (9/44) | 45,47% | 47 | 54,67% | 45 | 10 | 16 | 19 | 6 | 2,41 | 51 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 1 | (0/1) | 26,70% | 1 | 30,00% | 1 | 1 | 3,00 | 1 | ||||
| Praktická časť odbornej zložky | 83 | (18/65) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 54 | (9/45) | 43,67% | 53 | 67,41% | 51 | 15 | 14 | 16 | 7 | 2,29 | 52 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 83 | (18/65) | 35 | 24 | 17 | 4 | 1 | 1,91 | 81 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 83 | (18/65) | 48 | 29 | 3 | 1 | 1,47 | 81 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| 0. | ||
| I.MA | 5370 N masér | |
| I.S | 5371 H sanitár | |
| I.ZV | 5356 N zdravotnícky asistent | |
| I.M | 5370 M masér | |
| I.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| I.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| II.M | 5370 M masér | |
| II.MA | 5370 N masér | |
| II.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| II.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| II.ZV | 5356 N zdravotnícky asistent | |
| III.M | 5370 M masér | |
| III.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| III.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| IV.M | 5370 M masér | |
| IV.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| IV.ZuA | 5358 M zubný asistent |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2018/2019 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2018/2019, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Ako sa stať dobrým zdravotníkom | 11 | Mgr. Lýdia Švihrová | |
| Angličtina v práci maséra | 0 | Mgr. Monika Fabryová | |
| Ao zvládnuť matematiku | 0 | Mgr. Petra Húleková | |
| Dobrovoľníctvo srdcom | 24 | PhDr. Helena Straková | |
| Nebojme sa maturity zo SJL | 40 | Mgr. Miroslava Nováková | |
| Nebojte sa angličtiny | 14 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Ošetrovateľstvo v cudzine | 0 | Mgr. Ľubomíra Laceková | |
| Prevencia vo vybraných ochoreniach | 0 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Prevencia vybraných ochorení | 16 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Projektové práce | 0 | Mgr. Daniela Tajátová | |
| Prvá pomoc v praxi | 15 | Mgr. Stella Jančiová | |
| Relaxačná masáž pre každého | 10 | Mgr. Mária Žakarovská | |
| SOČ | 19 | PhDr. Silvia Fričová | |
| Tréma a jej zvládanie | 7 | Mgr. Dana Lúčanová | |
| Tréning vo fitnes centre | 39 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Tvor a píš svoj časopis! | 12 | Mgr. Veronika Bobulová | |
| Volejbalový krúžok | 21 | Mgr. Martina Zárubová | |
| Zacvičte si SM systém | 13 | Mgr. Mária Hrbatá | |
| Zdravotnovýchovná činnosť ZA | 17 | Mgr. Stella Jančiová | |
| Zdravý životný štýl a vzťahy | 20 | MUDr. Mária Plávková |
Vypracoval: Ing. Silvia Blcháčová
V Liptovskom Mikuláši, 24. júna 2020
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage