| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PhDr. Janka Profantová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 306
Počet tried: 15
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.M | 20 | |
| I.MA | 20 | |
| I.S | 26 | |
| I.Z | 23 | |
| I.ZuA | 21 | |
| I.ZV | 20 | |
| II.M | 16 | |
| II.Z | 21 | |
| II.ZuA | 26 | |
| II.ZV | 19 | |
| III.M | 16 | |
| III.Z | 21 | |
| III.ZuA | 24 | |
| IV.M | 13 | |
| IV.Z | 20 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | 1AJ | 2AJ | ANJ | AZB | BIO | CUJ | DEJ | EKO | ESV | ETV | FYZ | FYT | GEG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 2,55 | 3,35 | 2,75 | 2,85 | 3,15 | 2,55 | 1,75 | ||||||||
| I.MA | 2 | 1,58 | |||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 2,52 | 2,87 | 2,39 | 2,17 | 2,74 | 1,26 | |||||||||
| I.ZuA | 1,95 | 2,05 | 1,71 | 1,81 | 2,1 | 1 | |||||||||
| I.ZV | 1,55 | ||||||||||||||
| II.M | 2,6 | 3,47 | 1,53 | 3,2 | 3,27 | ||||||||||
| II.Z | 2,05 | 1,71 | 3 | 1,71 | 2,67 | ||||||||||
| II.ZuA | 1,27 | 2,46 | 1,27 | 1,88 | |||||||||||
| II.ZV | |||||||||||||||
| III.M | 3,23 | 1,73 | |||||||||||||
| III.Z | 2,38 | 3,39 | |||||||||||||
| III.ZuA | 1,42 | 2,09 | 1,29 | ||||||||||||
| IV.M | 3,54 | 3,23 | |||||||||||||
| IV.Z | 3,76 | 3,67 |
| Trieda | HUD | CHE | INF | Komunikácia v cudzom jazyku | NJK | RJK | KNJ | LAT | MAZ | MFB | MAT | NBV | NBE | 1NJ | 2NJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 2,85 | 1,8 | 2,93 | 2,4 | 2,8 | 2,5 | |||||||||
| I.MA | 1,68 | 1,79 | |||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 2,78 | 2,13 | 2,8 | 2,38 | 2,74 | 2,35 | |||||||||
| I.ZuA | 2,48 | 1,19 | 1,83 | 1,44 | 2,05 | 1,38 | |||||||||
| I.ZV | 1,15 | ||||||||||||||
| II.M | 2,87 | 1,73 | 2,47 | 1,67 | 2,4 | ||||||||||
| II.Z | 2 | 1,62 | 2,36 | 2 | 2,29 | ||||||||||
| II.ZuA | 2,19 | 1,27 | 1,67 | 1,88 | 2,04 | ||||||||||
| II.ZV | |||||||||||||||
| III.M | 1,6 | 1,8 | 2,07 | ||||||||||||
| III.Z | 2,24 | ||||||||||||||
| III.ZuA | 1,67 | 2,17 | 1,83 | ||||||||||||
| IV.M | 2,23 | 3,25 | |||||||||||||
| IV.Z | 3,67 | 2,76 |
| Trieda | NEJ | OBN | OZO | ORZ | OZH | OAZ | PAT | PČOZ | PRC | PVL | PPS | PGQ | PYJ | PSP | RRC |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 1,55 | ||||||||||||||
| I.MA | 1,47 | 1,74 | |||||||||||||
| I.S | 1,52 | ||||||||||||||
| I.Z | 1,52 | ||||||||||||||
| I.ZuA | 1 | ||||||||||||||
| I.ZV | 1,9 | 1,1 | 1,2 | 1,45 | |||||||||||
| II.M | 1,33 | 2,4 | 1,73 | ||||||||||||
| II.Z | 2,67 | 2,62 | 1,52 | 2,1 | 2,05 | ||||||||||
| II.ZuA | 3,5 | 1,04 | 1,46 | ||||||||||||
| II.ZV | 2,11 | 1,11 | 1,32 | 1,79 | |||||||||||
| III.M | 3,5 | 1,8 | 1,13 | 1,53 | 1,47 | ||||||||||
| III.Z | 3,67 | 1,95 | 1,95 | 2,19 | 1,76 | 2,24 | |||||||||
| III.ZuA | 4 | 1,63 | 2,08 | ||||||||||||
| IV.M | 2,62 | ||||||||||||||
| IV.Z | 2,35 |
| Trieda | RUJ | SAA | SNO | SJL | SJL2 | SIL | SPR | ŠPH | TSV | TČOZ | ZAX | ZOE | ZKC | ZRT | ZET |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 2,9 | 1,05 | 1,58 | 2,55 | |||||||||||
| I.MA | 1,58 | ||||||||||||||
| I.S | 1,32 | 1,96 | |||||||||||||
| I.Z | 2,83 | 1 | 1,59 | 2,26 | 2,09 | 1 | |||||||||
| I.ZuA | 2 | 1 | 1,1 | 1,57 | 1 | ||||||||||
| I.ZV | 2,05 | 1,25 | |||||||||||||
| II.M | 3,27 | 1,2 | 1,86 | 1,67 | 1 | ||||||||||
| II.Z | 2,67 | 1,19 | 1,55 | 2,43 | 2,19 | 1 | 1,57 | ||||||||
| II.ZuA | 2,08 | 1 | 1,39 | 2 | 2,46 | 1,67 | |||||||||
| II.ZV | 1,21 | 2 | 1,74 | ||||||||||||
| III.M | 2,87 | 1,19 | 1 | 2,73 | |||||||||||
| III.Z | 2,9 | 1 | 1,61 | 3,1 | 2,38 | 1,33 | |||||||||
| III.ZuA | 2,21 | 1,13 | 1,55 | 1,71 | 1,83 | 1,5 | 1,46 | ||||||||
| IV.M | 3,23 | 1,08 | 1 | 2,38 | |||||||||||
| IV.Z | 3,35 | 2,9 | 1,15 | 2,39 | 2,9 | 2,65 | 4 |
| Trieda | ZDR | ZNL |
|---|---|---|
| I.M | ||
| I.MA | ||
| I.S | 2,32 | |
| I.Z | ||
| I.ZuA | 1,19 | |
| I.ZV | ||
| II.M | ||
| II.Z | ||
| II.ZuA | 1,96 | |
| II.ZV | ||
| III.M | ||
| III.Z | ||
| III.ZuA | 1,5 | |
| IV.M | ||
| IV.Z |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 20 | 2 | 2 | 14 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| I.MA | 20 | 7 | 7 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 26 | 10 | 9 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| I.Z | 23 | 4 | 6 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.ZuA | 21 | 7 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.ZV | 20 | 14 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.M | 16 | 0 | 3 | 12 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| II.Z | 21 | 4 | 8 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| II.ZuA | 26 | 7 | 9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.ZV | 19 | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.M | 16 | 1 | 6 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| III.Z | 21 | 1 | 4 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.ZuA | 24 | 10 | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| IV.M | 13 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| IV.Z | 20 | 2 | 0 | 14 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 20 | 3014 | 150,70 | 2952 | 147,60 | 62 | 3,10 |
| I.MA | 20 | 1106 | 55,30 | 1106 | 55,30 | 0 | 0,00 |
| I.S | 26 | 1356 | 52,15 | 1356 | 52,15 | 0 | 0,00 |
| I.Z | 23 | 2332 | 101,39 | 2318 | 100,78 | 14 | 0,61 |
| I.ZuA | 21 | 1858 | 88,48 | 1858 | 88,48 | 0 | 0,00 |
| I.ZV | 20 | 961 | 48,05 | 961 | 48,05 | 0 | 0,00 |
| II.M | 16 | 2582 | 161,38 | 2384 | 149,00 | 198 | 12,38 |
| II.Z | 21 | 3170 | 150,95 | 3023 | 143,95 | 147 | 7,00 |
| II.ZuA | 26 | 3161 | 121,58 | 3132 | 120,46 | 29 | 1,12 |
| II.ZV | 19 | 890 | 46,84 | 890 | 46,84 | 0 | 0,00 |
| III.M | 16 | 2679 | 167,44 | 2352 | 147,00 | 327 | 20,44 |
| III.Z | 21 | 3032 | 144,38 | 2979 | 141,86 | 53 | 2,52 |
| III.ZuA | 24 | 3225 | 134,38 | 3078 | 128,25 | 147 | 6,13 |
| IV.M | 13 | 1628 | 125,23 | 1495 | 115,00 | 133 | 10,23 |
| IV.Z | 20 | 2438 | 121,90 | 2276 | 113,80 | 162 | 8,10 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 30 | (9/21) | 45,46% | 25 | 35,80% | 25 | 3 | 8 | 12 | 3 | 2,58 | 26 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 3 | (0/3) | 31,10% | 3 | 26,67% | 3 | 1 | 2,00 | 1 | ||||
| Praktická časť odbornej zložky | 52 | (15/37) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 33 | (9/24) | 40,23% | 31 | 61,13% | 31 | 10 | 6 | 11 | 2,04 | 27 | |||
| Teoretická časť odbornej zložky | 52 | (15/37) | 19 | 12 | 8 | 7 | 2,07 | 46 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 52 | (15/37) | 17 | 19 | 8 | 2 | 1,89 | 46 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.M | 5370 M masér | |
| I.MA | 5370 N masér | |
| I.S | 5371 H sanitár | |
| I.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| I.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| I.ZV | 5356 N zdravotnícky asistent | |
| II.M | 5370 M masér | |
| II.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| II.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| II.ZV | 5356 N zdravotnícky asistent | |
| III.M | 5370 M masér | |
| III.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| III.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| IV.M | 5370 M masér | |
| IV.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2015/2016 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2015/2016, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Ako predchádzať chorobám | 12 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Bookworm - klub čitateľov | 0 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Čítame s porozumením v nemčine | 0 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Duševná hygiena | 0 | MUDr. Mária Plávková | |
| Duševná hygiena a vzťahy | 0 | MUDr. Mária Plávková | |
| Efektívna komunikácia zdravotníckeho pracovníka pre I.ZV | 20 | Mgr. Stella Jančiová | |
| Enviromentálny krúžok | 0 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Filmový klub | 0 | PaedDr. Lenka Vargová | |
| Gymnastický krúžok | 0 | ||
| Gymnastický krúžok | 0 | ||
| Joga a zdravie-pre žiakov pomaturitného štúdia | 0 | Mgr. Mária Hrbatá | |
| Joga-zdravie | 0 | Mgr. Mária Hrbatá | |
| K maturite z nemčiny bez obáv | 7 | Mgr. Zuzana Kohárová | |
| Komunikácia bez slov | 0 | Mgr. Lýdia Švihrová | |
| Komunikujeme bez slov | 5 | Mgr. Lýdia Švihrová | |
| Kráčame k maturite | 0 | Mgr. Ivana Bartánusová | |
| Kultúrno-organizačný krúžok | 13 | Mgr. Mariana Piovarčiová | |
| Naučme sa čítať s porozmením | 0 | Mgr. Ľubomíra Laceková | |
| Naučme sa čítať s porozumením v AJ | 39 | Mgr. Ľubomíra Laceková | |
| Nebojme sa angličtiny pre 4. ročníky | 25 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Nebojte sa angličtiny! | 0 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Nebojte sa nemčiny | 0 | Mgr. Zuzana Kohárová | |
| Nemčina v praxi | 15 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Nemčinou krok za krokom k maturite | 0 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Plavecký krúžok | 0 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Pri masérskom lôžku po rusky | 0 | Mgr. Katarína Kováčová | |
| Príprava na SOČ | 0 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Prvá pomoc v praxi | 0 | Mgr. Stella Jančiová | |
| Relaxačné masáže | 0 | Mgr. Ľubomíra Halková | |
| Spevácko-tanečný krúžok | 0 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Stolný tenis | 0 | Mgr. Mariana Piovarčiová | |
| Školská ekohliadka | 0 | PaedDr. Monika Sanigová | |
| Štíhla a fit | 0 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Štíhla a fit | 24 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Tanečný krúžok | 0 | Mgr. Mariana Piovarčiová | |
| Tvor a píš svoj časopis | 0 | Mgr. Miroslava Nováková | |
| Tvor a píš svoj časopis | 0 | Mgr. Veronika Bobulová | |
| Tvor a píš svoj časopis | 6 | Mgr. Miroslava Nováková | |
| Úspešne k záverečnej skúške | 0 | PhDr. Helena Straková | |
| Úspešne k záverečnej skúške | 0 | PhDr. Helena Straková | |
| Úspešne k záverečnej skúške | 23 | PhDr. Helena Straková | |
| V zdravom tele zdravý duch | 0 | Mgr. Peter Žakarovský | |
| V zdravom tele zdravý duch | 38 | Mgr. Peter Žakarovský | |
| Viac ako peniaze-finančná gramotnosť | 0 | Mgr. Petra Húleková | |
| Výchova k zdraviu | 0 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Výchova k zdraviu | 0 | PhDr. Jana Debnárová |
Vypracoval: PhDr. Janka Profantová
V Liptovskom Mikuláši, 26. júna 2017
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage