| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PhDr. Janka Profantová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 267
Počet tried: 14
Podrobnejšie informácie:
| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.M | 16 | |
| I.S | 21 | |
| I.Z | 24 | |
| I.ZuA | 28 | |
| I.ZV | 18 | |
| II.M | 17 | |
| II.MA | 13 | |
| II.Z | 25 | |
| II.ZuA | 24 | |
| II.ZV | 15 | |
| III.M | 13 | |
| III.Z | 22 | |
| IV.M | 10 | |
| IV.Z | 15 |
Počet prihlásených žiakov na prijímacie skúšky: súčet / počet dievčat
Počet žiakov prijatých bez prijímacej skúšky: súčet / počet dievčat
Počet žiakov prijatých po úspešnom absolvovaní prijímacích skúšok: súčet / počet dievčat
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2014: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2014: súčet / počet dievčat
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | 1AJ | 2AJ | ANJ | AZB | BIO | CUJ | DEJ | EKO | ESV | ETV | FYZ | FYT | GEG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 2,25 | 3,06 | 2,63 | 3,06 | 1,88 | 1,81 | 1,81 | ||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 2,63 | 2,67 | 2,08 | 2,46 | 1,92 | 1,58 | |||||||||
| I.ZuA | 2,5 | 2,54 | 2,08 | 1,65 | 1,42 | 1,38 | |||||||||
| I.ZV | 1,61 | ||||||||||||||
| II.M | 2,47 | 3,07 | 2,47 | 3 | 2,24 | ||||||||||
| II.MA | 1 | 1,54 | |||||||||||||
| II.Z | 1,62 | 1,57 | 3 | 1,81 | 2,43 | ||||||||||
| II.ZuA | 1,08 | 2,04 | 1,5 | 1,96 | |||||||||||
| II.ZV | |||||||||||||||
| III.M | 3 | 2,62 | |||||||||||||
| III.Z | 2,71 | 3,17 | 3,33 | ||||||||||||
| III.C | |||||||||||||||
| IV.M | 3,57 | 3 | 2,4 | ||||||||||||
| IV.Z | 3,55 | 3,25 |
| Trieda | HUD | CHE | INF | Komunikácia v cudzom jazyku | NJK | RJK | KNJ | LAT | MAZ | MFB | MAT | NBV | NBE | 1NJ | 2NJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 3,31 | 1,94 | 1,88 | 2,81 | 2,38 | ||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 2,67 | 1,5 | 2,31 | 1,63 | 2,83 | 2,25 | |||||||||
| I.ZuA | 2,73 | 1,58 | 1,89 | 1 | 2,08 | 1,42 | |||||||||
| I.ZV | 1,06 | ||||||||||||||
| II.M | 2,82 | 1,71 | 2,73 | 2 | 1,47 | 2,35 | |||||||||
| II.MA | 1,38 | 1,31 | |||||||||||||
| II.Z | 2,43 | 1,24 | 2,53 | 1,2 | 2,19 | ||||||||||
| II.ZuA | 2,21 | 1,04 | 1,75 | 1,13 | 1,67 | ||||||||||
| II.ZV | |||||||||||||||
| III.M | 2,85 | 1,92 | 2 | 2,54 | 3,17 | ||||||||||
| III.Z | 2,38 | 2,43 | 3,33 | 2,61 | |||||||||||
| III.C | |||||||||||||||
| IV.M | 2,3 | 3,67 | 3,14 | ||||||||||||
| IV.Z | 3,5 | 3,09 |
| Trieda | NEJ | OBN | OZO | ORZ | OZH | OAZ | PAT | PČOZ | PRC | PVL | PPS | PGQ | PYJ | PSP | RRC |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 2,19 | ||||||||||||||
| I.S | 1,39 | ||||||||||||||
| I.Z | 2,67 | 1,63 | |||||||||||||
| I.ZuA | 2,5 | 1,08 | |||||||||||||
| I.ZV | 1,28 | 1 | 1,67 | ||||||||||||
| II.M | 3 | 1,35 | 2,35 | 2,12 | |||||||||||
| II.MA | 1 | 1,38 | 1,46 | 1 | |||||||||||
| II.Z | 3,33 | 1,05 | 1,71 | 2,48 | 1,95 | ||||||||||
| II.ZuA | 2 | 1 | 1,17 | ||||||||||||
| II.ZV | 1,5 | 1,21 | 1,07 | 1,5 | |||||||||||
| III.M | 2,38 | 1,23 | |||||||||||||
| III.Z | 2,05 | 2,14 | |||||||||||||
| III.C | |||||||||||||||
| IV.M | 1,7 | ||||||||||||||
| IV.Z | 2,07 |
| Trieda | RUJ | SAA | SNO | SJL | SJL2 | SIL | SPR | ŠPH | TSV | TČOZ | ZAX | ZOE | ZKC | ZRT | ZET |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 3,19 | 1 | 1,25 | 2,19 | |||||||||||
| I.S | 1,28 | 1,83 | |||||||||||||
| I.Z | 2,96 | 1,29 | 1,45 | 2,54 | 2,17 | ||||||||||
| I.ZuA | 2,62 | 1,04 | 1,2 | 1,85 | |||||||||||
| I.ZV | 1,67 | 1,78 | |||||||||||||
| II.M | 2,88 | 1,35 | 1 | 1,71 | |||||||||||
| II.MA | 1,62 | ||||||||||||||
| II.Z | 2,71 | 1 | 1,33 | 2,64 | 2,1 | 1,86 | |||||||||
| II.ZuA | 1,88 | 1 | 1,58 | 1,67 | 2,17 | ||||||||||
| II.ZV | 1,43 | 1,79 | 1,71 | ||||||||||||
| III.M | 3 | 1,08 | 1,23 | 2,46 | |||||||||||
| III.Z | 2,76 | 1,19 | 1,95 | 2,52 | 1,81 | ||||||||||
| III.C | |||||||||||||||
| IV.M | 3,5 | 1 | 1,6 | 2,6 | |||||||||||
| IV.Z | 3,13 | 2,13 | 1 | 2,5 | 2,2 | 2,6 |
| Trieda | ZDR | ZNL |
|---|---|---|
| I.M | ||
| I.S | 2,11 | |
| I.Z | ||
| I.ZuA | 2,12 | |
| I.ZV | ||
| II.M | ||
| II.MA | ||
| II.Z | ||
| II.ZuA | 1,42 | |
| II.ZV | ||
| III.M | ||
| III.Z | ||
| III.C | ||
| IV.M | ||
| IV.Z |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 16 | 0 | 3 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 22 | 10 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| I.Z | 23 | 5 | 5 | 12 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| I.ZuA | 26 | 6 | 10 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| I.ZV | 19 | 12 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| II.M | 17 | 0 | 9 | 8 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| II.MA | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.Z | 23 | 3 | 8 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| II.ZuA | 24 | 13 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.ZV | 15 | 9 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| III.M | 14 | 1 | 4 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| III.Z | 22 | 2 | 6 | 12 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| III.C | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 |
| IV.M | 10 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.Z | 14 | 0 | 2 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 16 | 2515 | 157,19 | 2493 | 155,81 | 22 | 1,38 |
| I.S | 22 | 767 | 34,86 | 767 | 34,86 | 0 | 0,00 |
| I.Z | 23 | 2970 | 123,75 | 2723 | 113,46 | 247 | 10,29 |
| I.ZuA | 26 | 2697 | 103,73 | 2661 | 102,35 | 36 | 1,38 |
| I.ZV | 19 | 988 | 52,00 | 988 | 52,00 | 0 | 0,00 |
| II.M | 17 | 3018 | 177,53 | 2805 | 165,00 | 213 | 12,53 |
| II.MA | 13 | 627 | 48,23 | 627 | 48,23 | 0 | 0,00 |
| II.Z | 23 | 2804 | 121,91 | 2774 | 120,61 | 30 | 1,30 |
| II.ZuA | 24 | 3167 | 131,96 | 3159 | 131,63 | 8 | 0,33 |
| II.ZV | 15 | 1396 | 87,25 | 1396 | 87,25 | 0 | 0,00 |
| III.M | 14 | 1897 | 135,50 | 1805 | 128,93 | 92 | 6,57 |
| III.Z | 22 | 3173 | 144,23 | 2949 | 134,05 | 224 | 10,18 |
| III.C | 11 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| IV.M | 10 | 900 | 90,00 | 830 | 83,00 | 70 | 7,00 |
| IV.Z | 14 | 1381 | 98,64 | 1296 | 92,57 | 85 | 6,07 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 21 | (6/14) | 39,04% | 19 | 44,74% | 19 | 4 | 8 | 5 | 2 | 3,26 | 19 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 9 | (2/7) | 35,00% | 9 | 50,00% | 7 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2,44 | 9 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 56 | (17/38) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 27 | (8/18) | 42,85% | 26 | 51,85% | 26 | 3 | 9 | 12 | 1 | 2,44 | 25 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 56 | (17/38) | 24 | 13 | 11 | 4 | 1,90 | 52 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 56 | (17/38) | 34 | 15 | 3 | 1,40 | 52 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.M | 5370 M masér | |
| I.S | 5371 H sanitár | |
| I.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| I.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| I.ZV | ||
| II.M | 5370 M masér | |
| II.MA | 5370 N masér | |
| II.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| II.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| II.ZV | 5356 N zdravotnícky asistent | |
| III.M | 5370 M masér | |
| III.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| III.C | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| IV.M | 5370 6 masér | |
| IV.Z |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2014/2015 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2014/2015, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Bookworm - klub čitateľov | 0 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Čítame s porozumením v nemčine | 10 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Duševná hygiena | 0 | MUDr. Mária Plávková | |
| Duševná hygiena a vzťahy | 15 | MUDr. Mária Plávková | |
| Enviromentálny krúžok | 0 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Filmový klub | 0 | PaedDr. Lenka Vargová | |
| Gymnastický krúžok | 0 | ||
| Joga-zdravie | 13 | Mgr. Mária Hrbatá | |
| Komunikácia bez slov | 0 | Mgr. Lýdia Švihrová | |
| Kráčame k maturite | 0 | Mgr. Ivana Bartánusová | |
| Naučme sa čítať s porozmením | 0 | Mgr. Ľubomíra Laceková | |
| Nebojte sa angličtiny! | 25 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Nebojte sa nemčiny | 0 | Mgr. Zuzana Kohárová | |
| Nemčinou krok za krokom k maturite | 0 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Plavecký krúžok | 0 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Pri masérskom lôžku po rusky | 0 | Mgr. Katarína Kováčová | |
| Príprava na SOČ | 7 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Prvá pomoc v praxi | 0 | Mgr. Stella Jančiová | |
| Relaxačné masáže | 48 | Mgr. Ľubomíra Halková | |
| Spevácko-tanečný krúžok | 14 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Stolný tenis | 0 | Mgr. Mariana Piovarčiová | |
| Školská ekohliadka | 0 | PaedDr. Monika Sanigová | |
| Štíhla a fit | 14 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Tanečný krúžok | 0 | Mgr. Mariana Piovarčiová | |
| Tvor a píš svoj časopis | 0 | Mgr. Veronika Bobulová | |
| Tvor a píš svoj časopis | 4 | Mgr. Miroslava Nováková | |
| Úspešne k záverečnej skúške | 0 | PhDr. Helena Straková | |
| Úspešne k záverečnej skúške | 17 | PhDr. Helena Straková | |
| V zdravom tele zdravý duch | 32 | Mgr. Peter Žakarovský | |
| Viac ako peniaze-finančná gramotnosť | 9 | Mgr. Petra Húleková | |
| Výchova k zdraviu | 0 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Výchova k zdraviu | 18 | PhDr. Jana Debnárová |
Vypracoval: PhDr. Janka Profantová
V Liptovskom Mikuláši, 27. júna 2016
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage