| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PhDr. Janka Profantová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 229
Počet tried: 14
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.M | 17 | |
| I.MA | 13 | |
| I.S | 19 | |
| I.Z | 26 | |
| I.ZuA | 24 | |
| I.ZV | 16 | |
| II.B | 10 | |
| II.M | 14 | |
| II.Z | 22 | |
| III.C | 11 | |
| III.M | 9 | |
| III.Z | 15 | |
| IV.M | 15 | |
| IV.Z | 16 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | 1AJ | 2AJ | ANJ | AZB | BIO | DEJ | EKO | ESV | ETV | FYZ | FYT | GEG | HUD |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 1,88 | 2,8 | 1,88 | 2,71 | 1,29 | 2 | 1,59 | ||||||||
| I.MA | 1,15 | 1,31 | |||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 3,08 | 3 | 2,35 | 2,54 | 1,23 | 1,62 | |||||||||
| I.ZuA | 2,25 | 1,96 | 1,38 | 1,71 | 1,08 | 1,04 | |||||||||
| I.ZV | 2,27 | ||||||||||||||
| II.B | |||||||||||||||
| II.M | 3,14 | 2,86 | 1 | 2,43 | |||||||||||
| II.Z | 2,18 | 2,05 | 2,84 | 2,33 | 2,86 | 1,14 | |||||||||
| III.C | 3,8 | ||||||||||||||
| III.M | 3,83 | 3 | 2,56 | ||||||||||||
| III.Z | 2,13 | 3,64 | 2,5 | ||||||||||||
| IV.M | 3,46 | 3 | 1,8 | ||||||||||||
| IV.Z | 3,5 | 4 |
| Trieda | CHE | INF | NJK | RJK | KAJ | KNJ | LAT | MAZ | MFB | MAT | NBV | 1NJ | 2NJ | NEJ | OBN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 3,18 | 1,18 | 2,18 | 1,33 | 3,18 | 2,76 | 3 | 2,06 | |||||||
| I.MA | 1 | 1,38 | 1,38 | ||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 3,27 | 1,23 | 2,15 | 1 | 3,04 | 2,62 | 3 | 2,12 | |||||||
| I.ZuA | 2,42 | 1 | 1,63 | 1 | 2,04 | 1,67 | 1 | 1,42 | |||||||
| I.ZV | 1,73 | ||||||||||||||
| II.B | |||||||||||||||
| II.M | 3,29 | 1,57 | 1,5 | 2,86 | 3,31 | 2,79 | |||||||||
| II.Z | 3,14 | 1 | 2,55 | 3,33 | 3,05 | 2,18 | |||||||||
| III.C | 3,83 | ||||||||||||||
| III.M | 3,22 | 1,44 | 2 | 2,67 | 3,33 | 3,67 | 2 | ||||||||
| III.Z | 2,27 | 2,13 | 2,75 | 2,91 | 1,47 | ||||||||||
| IV.M | 1,4 | 3 | 3,85 | ||||||||||||
| IV.Z | 3,75 | 3,5 |
| Trieda | OZO | ORZ | OZH | OAZ | PAT | PČOZ | PRC | PVL | PPS | PSP | PYJ | PSP | RRC | RUJ | SAA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | |||||||||||||||
| I.MA | 1,23 | 1 | 1 | 1,08 | |||||||||||
| I.S | 2,26 | 1,21 | |||||||||||||
| I.Z | |||||||||||||||
| I.ZuA | |||||||||||||||
| I.ZV | 1,33 | 1 | 1,87 | ||||||||||||
| II.B | 2 | 1 | 1,5 | 1,4 | |||||||||||
| II.M | 2,64 | 2,07 | 1 | ||||||||||||
| II.Z | 2,14 | 1,91 | 2,05 | ||||||||||||
| III.C | 2,18 | ||||||||||||||
| III.M | 1,89 | ||||||||||||||
| III.Z | 2,13 | ||||||||||||||
| IV.M | 1,87 | ||||||||||||||
| IV.Z | 2,19 |
| Trieda | SNO | SJL | SJL2 | SIL | SPR | ŠPH | TSV | TČOZ | ZAX | ZOE | ZKC | ZET | ZDR | ZNL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 2,88 | 1,06 | 1,25 | 2 | ||||||||||
| I.MA | 1,38 | |||||||||||||
| I.S | 1,42 | 2 | ||||||||||||
| I.Z | 2,77 | 1,04 | 1,46 | 2,77 | 1,96 | |||||||||
| I.ZuA | 1,92 | 1 | 1,13 | 1,67 | 1,17 | |||||||||
| I.ZV | 1,73 | 1,67 | ||||||||||||
| II.B | 1 | 1,8 | 1,1 | |||||||||||
| II.M | 3,21 | 1,14 | 1,71 | 2,07 | ||||||||||
| II.Z | 2,95 | 1 | 1,63 | 2,5 | 2,27 | |||||||||
| III.C | 3 | 2,55 | 2,36 | |||||||||||
| III.M | 3,56 | 1 | 1,22 | 2,89 | ||||||||||
| III.Z | 2,73 | 1,07 | 1,79 | 2,33 | 1,4 | |||||||||
| IV.M | 3 | 1 | 1,13 | 2,33 | ||||||||||
| IV.Z | 2,94 | 2,63 | 1,06 | 1,31 | 2,19 | 1,56 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 17 | 0 | 7 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| I.MA | 13 | 12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 19 | 10 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.Z | 26 | 1 | 7 | 18 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| I.ZuA | 24 | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.ZV | 16 | 9 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.B | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.M | 14 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| II.Z | 22 | 2 | 6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.C | 11 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.M | 9 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.Z | 15 | 0 | 6 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| IV.M | 15 | 0 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.Z | 16 | 1 | 1 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.M | 17 | 2089 | 122,88 | 2026 | 119,18 | 63 | 3,71 |
| I.MA | 13 | 866 | 66,62 | 866 | 66,62 | 0 | 0,00 |
| I.S | 19 | 1411 | 74,26 | 1411 | 74,26 | 0 | 0,00 |
| I.Z | 26 | 3714 | 142,85 | 3612 | 138,92 | 102 | 3,92 |
| I.ZuA | 24 | 2787 | 116,13 | 2785 | 116,04 | 2 | 0,08 |
| I.ZV | 16 | 1690 | 105,63 | 1690 | 105,63 | 0 | 0,00 |
| II.B | 10 | 567 | 56,70 | 567 | 56,70 | 0 | 0,00 |
| II.M | 14 | 2120 | 151,43 | 1990 | 142,14 | 130 | 9,29 |
| II.Z | 22 | 4415 | 200,68 | 4354 | 197,91 | 61 | 2,77 |
| III.C | 11 | 1146 | 104,18 | 1146 | 104,18 | 0 | 0,00 |
| III.M | 9 | 1123 | 124,78 | 1038 | 115,33 | 85 | 9,44 |
| III.Z | 15 | 1782 | 118,80 | 1736 | 115,73 | 46 | 3,07 |
| IV.M | 15 | 1261 | 84,07 | 1260 | 84,00 | 1 | 0,07 |
| IV.Z | 16 | 1732 | 108,25 | 1690 | 105,63 | 42 | 2,63 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 33 | (5/28) | 37,63% | 33 | 48,94% | 33 | 4 | 6 | 18 | 3 | 2,65 | 31 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 10 | (1/9) | 31,17% | 10 | 44,00% | 10 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2,56 | 9 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 53 | (6/47) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 43 | (6/37) | 52,55% | 43 | 57,31% | 43 | 7 | 11 | 21 | 3 | 2,48 | 42 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 53 | (6/47) | 18 | 18 | 11 | 6 | 2,09 | 53 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 53 | (6/47) | 27 | 22 | 4 | 1,57 | 53 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.M | 5370 M masér | |
| I.MA | 5370 N masér | |
| I.S | 5371 H sanitár | |
| I.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| I.ZuA | 5358 M zubný asistent | |
| I.ZV | 5356 N zdravotnícky asistent | |
| II.B | 5356 N zdravotnícky asistent | |
| II.M | 5370 M masér | |
| II.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| III.C | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| III.M | 5370 6 masér | |
| III.Z | ||
| IV.M | 5370 M masér | |
| IV.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2013/2014 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2013/2014, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Ako na to? - tvorba projektov, prezentácií, ... | 0 | Mgr. Petra Húleková | |
| Bookworm - klub čitateľov | 0 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Čítanie s porozumením v nemčine | 6 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Duševná hygiena | 25 | MUDr. Mária Plávková | |
| Duševná hygiena a vzťahy | 0 | MUDr. Mária Plávková | |
| Enviromentálny krúžok | 3 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Komunikácia bez slov | 0 | Mgr. Lýdia Švihrová | |
| Kráčame k maturite | 17 | Mgr. Ivana Bartánusová | |
| Masáže v cudzom jazyku | 1 | Mgr. Zuzana Kohárová | |
| Nebojte sa angličtiny! | 7 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Nemčina v praxi | 0 | Mgr. Zuzana Kohárová | |
| Nemčinou krok za krokom k maturite | 0 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Plavecký krúžok | 0 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Spevácky krúžok | 18 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Stredoškolská odborná činnosť | 0 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Tvor a píš svoj časopis | 0 | Mgr. Veronika Bobulová | |
| Tvor a píš svoj časopis | 11 | Mgr. Veronika Bobulová | |
| Úspešne k maturite - odborný, II.B | 0 | PhDr. Helena Straková | |
| Úspešne k záverečnej skúške | 19 | PhDr. Helena Straková | |
| V zdravom tele zdravý duch | 0 | Mgr. Peter Žakarovský | |
| V zdravom tele zdravý duch | 30 | Mgr. Peter Žakarovský | |
| Výchova k zdraviu | 0 | PhDr. Jana Debnárová | |
| Výchova k zdraviu | 11 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Z každého rožka troška pre asistenta | 0 | Mgr. Ivana Bartánusová | |
| Zdravie najcennejšie | 0 | PhDr. Helena Straková |
Vypracoval: PhDr. Janka Profantová
V Liptovskom Mikuláši, 25. júna 2015
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage