| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PhDr. Janka Profantová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 211
Počet tried: 13
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 0 | |
| I.B | 15 | |
| I.C | 12 | |
| I.M | 13 | |
| I.S | 22 | |
| I.Z | 19 | |
| II.B | 8 | |
| II.M | 14 | |
| II.Z | 18 | |
| III.M | 19 | |
| III.Z | 23 | |
| IV.M | 11 | |
| IV.Z | 21 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | 1AN | 2AN | BIO | DEJ | EKO | ESV | ETV | FYZ | FYT | CHE | INF | KAJ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,31 | ||||||||||||||
| I.B | 2 | ||||||||||||||
| I.C | 2,82 | 3,2 | 1,64 | 3,33 | 2 | 2,82 | 1,36 | ||||||||
| I.M | 2,62 | 3,8 | 2 | 3,38 | 3,69 | 2,08 | 2,08 | 3,62 | 1 | ||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 2,84 | 3,33 | 2,29 | 2,47 | 3,26 | 1,79 | 3,16 | 1,53 | |||||||
| II.B | |||||||||||||||
| II.M | 3,33 | 1,5 | 2,71 | 1,21 | 1,86 | 3,14 | 1,64 | ||||||||
| II.Z | 1,5 | 2 | 3,18 | 2,4 | 2,63 | 2,94 | 1,19 | ||||||||
| III.M | 4 | 1,67 | 2,89 | 2,89 | |||||||||||
| III.Z | 1,74 | 3,45 | 2,5 | 2,61 | |||||||||||
| IV.M | 3,43 | 2 | 2 | ||||||||||||
| IV.Z | 3,18 | 2,33 |
| Trieda | KNJ | LAT | MAZ | MFC | MAT | NBV | 1NJ | 2NJ | OBN | OKC | OZO | ORZ | OZH | OAZ | PAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,31 | 1,69 | 2,81 | ||||||||||||
| I.B | 1,42 | 1,5 | 1,17 | ||||||||||||
| I.C | 2,73 | 2,45 | 3,5 | 2 | 3,67 | ||||||||||
| I.M | 3,77 | 3,08 | 3 | 4 | |||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 3,53 | 2,58 | 3,29 | 3,42 | 2,32 | ||||||||||
| II.B | 1,25 | ||||||||||||||
| II.M | 1,64 | 2,5 | 2 | 3,17 | 1,86 | 1,93 | |||||||||
| II.Z | 2,44 | 3,6 | 2,64 | 2,31 | 1,88 | ||||||||||
| III.M | 2,5 | 1,67 | 3,06 | 3,5 | 3,08 | 1,94 | |||||||||
| III.Z | 2,04 | 4 | 2,58 | 1,52 | 1,65 | ||||||||||
| IV.M | 1,55 | 3 | 2,43 | ||||||||||||
| IV.Z | 2,75 | 2,35 | 2,33 |
| Trieda | PČOZ | SIX | PRC | PVL | PPS | PSP | PYJ | PSP | RRC | RUJ | SAA | SNO | SJL | SJL2 | SIL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,56 | 1,44 | |||||||||||||
| I.B | 1,08 | ||||||||||||||
| I.C | 1,67 | 1,67 | 2,73 | ||||||||||||
| I.M | 2 | 2,92 | 1,62 | 3,23 | |||||||||||
| I.S | 1,5 | 1,3 | |||||||||||||
| I.Z | 2,16 | 2,53 | 3,05 | ||||||||||||
| II.B | 1,13 | 1,13 | 1 | 1 | |||||||||||
| II.M | 1,64 | 1 | 3 | ||||||||||||
| II.Z | 2,31 | 2,38 | 3,06 | ||||||||||||
| III.M | 1 | 3,67 | |||||||||||||
| III.Z | 3,09 | ||||||||||||||
| IV.M | 1,55 | 2,91 | |||||||||||||
| IV.Z | 2,95 | 2,33 |
| Trieda | SPR | ŠPH | TEV | TČOZ | ZOE | ZKC | ZET | ZDR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,69 | 2,25 | ||||||
| I.B | 1,75 | 1,92 | ||||||
| I.C | 2,27 | 1,82 | 1,33 | |||||
| I.M | 1,46 | 1,54 | ||||||
| I.S | 1,15 | |||||||
| I.Z | 1 | 1,47 | 2,68 | 2,47 | 2,63 | |||
| II.B | 1,25 | 1,25 | ||||||
| II.M | 1 | 1,29 | 1,86 | |||||
| II.Z | 1,19 | 1,56 | 2,5 | 2,38 | ||||
| III.M | 1,28 | 1,28 | 3,17 | |||||
| III.Z | 1 | 1,22 | 2,52 | 1,91 | ||||
| IV.M | 1,27 | 1,18 | 2,27 | |||||
| IV.Z | 1 | 1,38 | 2,05 | 2,62 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.B | 15 | 5 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| I.C | 12 | 0 | 2 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| I.M | 13 | 0 | 2 | 8 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| I.S | 22 | 16 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| I.Z | 19 | 1 | 3 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.B | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.M | 14 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.Z | 18 | 3 | 3 | 10 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| III.M | 19 | 1 | 0 | 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| III.Z | 23 | 0 | 6 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.M | 11 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| IV.Z | 21 | 2 | 4 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.B | 15 | 674 | 44,93 | 674 | 44,93 | 0 | 0,00 |
| I.C | 12 | 721 | 60,08 | 721 | 60,08 | 0 | 0,00 |
| I.M | 13 | 2690 | 206,92 | 2572 | 197,85 | 118 | 9,08 |
| I.S | 22 | 749 | 34,05 | 749 | 34,05 | 0 | 0,00 |
| I.Z | 19 | 2939 | 154,68 | 2882 | 151,68 | 57 | 3,00 |
| II.B | 8 | 295 | 36,88 | 295 | 36,88 | 0 | 0,00 |
| II.M | 14 | 1641 | 117,21 | 1637 | 116,93 | 4 | 0,29 |
| II.Z | 18 | 4425 | 245,83 | 4130 | 229,44 | 295 | 16,39 |
| III.M | 19 | 4087 | 215,11 | 3796 | 199,79 | 291 | 15,32 |
| III.Z | 23 | 3055 | 132,83 | 3042 | 132,26 | 13 | 0,57 |
| IV.M | 11 | 1143 | 103,91 | 969 | 88,09 | 174 | 15,82 |
| IV.Z | 21 | 2672 | 127,24 | 2667 | 127,00 | 5 | 0,24 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 25 | (3/21) | 43,56% | 23 | 58,70% | 23 | 5 | 4 | 13 | 2 | 2,50 | 24 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 8 | (1/7) | 30,43% | 8 | 45,63% | 8 | 3 | 4 | 2,57 | 7 | |||
| Praktická časť odbornej zložky | 57 | (9/47) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 33 | (4/28) | 54,55% | 32 | 69,91% | 32 | 8 | 14 | 8 | 1 | 2,06 | 31 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 57 | (9/47) | 28 | 11 | 10 | 6 | 1,89 | 55 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 57 | (9/47) | 32 | 18 | 3 | 2 | 1,55 | 55 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| I.B | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| I.C | ||
| I.M | 5370 6 masér | |
| I.S | ||
| I.Z | ||
| II.B | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| II.M | 5370 6 masér | |
| II.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| III.M | 5370 6 masér | |
| III.Z | 5356 M zdravotnícky asistent | |
| IV.M | 5370 6 masér | |
| IV.Z | 5356 M zdravotnícky asistent |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2011/2012 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2011/2012, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Ako na to? - tvorba projektov, prezentácií, ... | 0 | Mgr. Petra Húleková | |
| Duševná hygiena | 23 | MUDr. Mária Plávková | |
| Enviromentálny krúžok - Poznávaj a chráň | 0 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Nebojte sa angličtiny | 23 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Nemčinou krok za krokom k maturite | 16 | Mgr. Zuzana Kohárová | |
| Plavecký krúžok | 11 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Priatelia dobrého filmu | 5 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Spoznajme sa v pohybe - športový krúžok | 25 | Mgr. Peter Žakarovský | |
| Stredoškolská odborná činnosť | 10 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Tanečný krúžok | 36 | PhDr. Helena Straková | |
| Tvor a píš svoj časopis | 21 | Mgr. Veronika Bobulová | |
| Úspešne k maturite - odborný, II.B | 7 | PhDr. Helena Straková | |
| Výchova k zdraviu | 0 | PhDr. Jana Debnárová |
Vypracoval: PhDr. Janka Profantová
V Liptovskom Mikuláši, 24. júna 2013
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage