| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PhDr. Janka Profantová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 205
Počet tried: 12
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 17 | |
| I.B | 12 | |
| I.M | 17 | |
| I.S | 23 | |
| I.Z | 20 | |
| II.B | 8 | |
| II.M | 15 | |
| II.Z | 24 | |
| III.M | 17 | |
| III.Z | 21 | |
| IV.M | 13 | |
| IV.Z | 16 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | 1AN | 2AN | BIO | DEJ | EKO | ESV | ETV | FYZ | FYT | CHE | INF | KAJ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,64 | ||||||||||||||
| I.B | 2,6 | ||||||||||||||
| I.M | 2,31 | 3,15 | 3,33 | 2,75 | 2,53 | 2,19 | 2 | 3,35 | 1,69 | ||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 3 | 2,92 | 3,67 | 2,47 | 2,42 | 2,05 | 3,26 | 2,05 | |||||||
| II.B | |||||||||||||||
| II.M | 3,83 | 2,67 | 2,6 | 3 | 3,33 | 1,07 | |||||||||
| II.Z | 1,58 | 1,92 | 3,35 | 4 | 2,5 | 1,58 | 3,29 | 1,38 | |||||||
| III.M | 3,75 | 2,6 | 2,41 | 2,47 | |||||||||||
| III.Z | 2,1 | 3,24 | 3,33 | 1,38 | |||||||||||
| IV.M | 3,45 | 2,69 | |||||||||||||
| IV.Z | 1,25 | 3,71 |
| Trieda | KNJ | LAT | MAZ | MFC | MAT | NBV | 1NJ | 2NJ | OBN | OKC | OZO | ORZ | OZH | OAZ | PAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,64 | 1,29 | 1,57 | ||||||||||||
| I.B | 2,38 | 1,75 | 1,5 | ||||||||||||
| I.M | 3,19 | 2,63 | 3,67 | 3,46 | |||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 3,4 | 2,89 | 3,43 | 3,17 | 2,05 | ||||||||||
| II.B | 1,25 | ||||||||||||||
| II.M | 2,07 | 3,2 | 2,33 | 3,92 | 3,4 | 2 | |||||||||
| II.Z | 2,5 | 3,75 | 3,32 | 2,75 | 2,21 | ||||||||||
| III.M | 2,35 | 1,82 | 2,65 | 3,4 | 3,2 | 2,65 | |||||||||
| III.Z | 1,95 | 3 | 2 | 1,9 | 1,67 | ||||||||||
| IV.M | 2,23 | 2,5 | |||||||||||||
| IV.Z | 3,22 |
| Trieda | PČOZ | SIX | PRC | PVL | PPS | PSP | PYJ | PSP | RRC | RUJ | SAA | SNO | SJL | SJL2 | SIL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,79 | 2,07 | |||||||||||||
| I.B | 1,25 | ||||||||||||||
| I.M | 1,63 | 1,88 | 1,75 | 3,35 | |||||||||||
| I.S | 1,35 | 1,43 | |||||||||||||
| I.Z | 1,35 | 1,47 | 3,11 | ||||||||||||
| II.B | 1 | 1,38 | 1,25 | ||||||||||||
| II.M | 2,13 | 1 | 3,47 | ||||||||||||
| II.Z | 1,38 | 2 | 3 | ||||||||||||
| III.M | 1,18 | 3,41 | |||||||||||||
| III.Z | 2,14 | ||||||||||||||
| IV.M | 1,69 | 2,15 | 1,08 | 3,15 | |||||||||||
| IV.Z | 1,25 | 1,88 | 2,75 | 2,25 |
| Trieda | SPR | ŠPH | TEV | TČOZ | ZOE | ZKC | ZET | ZDR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | 1,86 | 1,71 | |||||
| I.B | 1 | 1,88 | 2,2 | |||||
| I.M | 1 | 1,38 | ||||||
| I.S | 1 | 1,61 | ||||||
| I.Z | 1,3 | 2,05 | 2,7 | 2,05 | 2,25 | |||
| II.B | 1 | 1 | 1,25 | 1,13 | ||||
| II.M | 1,07 | 1,27 | 3,2 | |||||
| II.Z | 1 | 1,13 | 2,42 | 2,13 | ||||
| III.M | 1,41 | 1,18 | 2,82 | |||||
| III.Z | 1 | 1,19 | 1,95 | 1,57 | ||||
| IV.M | 1,15 | 1,23 | 2,62 | |||||
| IV.Z | 1 | 1,31 | 1,88 | 1,94 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 17 | 5 | 6 | 14 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| I.B | 12 | 5 | 1 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| I.M | 17 | 0 | 4 | 15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 23 | 15 | 4 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.Z | 20 | 3 | 1 | 19 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| II.B | 8 | 7 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.M | 15 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| II.Z | 24 | 1 | 5 | 23 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.M | 17 | 2 | 3 | 13 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| III.Z | 21 | 2 | 8 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.M | 13 | 0 | 4 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| IV.Z | 16 | 2 | 5 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 17 | 892 | 52,47 | 892 | 52,47 | 0 | 0,00 |
| I.B | 12 | 450 | 37,50 | 450 | 37,50 | 0 | 0,00 |
| I.M | 17 | 2120 | 124,71 | 2107 | 123,94 | 13 | 0,76 |
| I.S | 23 | 505 | 21,96 | 505 | 21,96 | 0 | 0,00 |
| I.Z | 20 | 3804 | 190,20 | 3656 | 182,80 | 148 | 7,40 |
| II.B | 8 | 96 | 12,00 | 96 | 12,00 | 0 | 0,00 |
| II.M | 15 | 2551 | 170,07 | 2517 | 167,80 | 34 | 2,27 |
| II.Z | 24 | 3114 | 129,75 | 3057 | 127,38 | 57 | 2,38 |
| III.M | 17 | 2284 | 134,35 | 1972 | 116,00 | 312 | 18,35 |
| III.Z | 21 | 2499 | 119,00 | 2498 | 118,95 | 1 | 0,05 |
| IV.M | 13 | 1951 | 150,08 | 1886 | 145,08 | 65 | 5,00 |
| IV.Z | 16 | 1861 | 116,31 | 1846 | 115,38 | 15 | 0,94 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (0/1) | |||||||||||||
| Anglický jazyk | B1 | 18 | (6/12) | 41,57% | 18 | 33,89% | 18 | 2 | 4 | 9 | 3 | 2,72 | 18 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 11 | (2/9) | 27,99% | 10 | 46,00% | 10 | 1 | 2 | 7 | 1 | 2,73 | 11 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 54 | (16/38) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 29 | (8/21) | 49,36% | 29 | 62,56% | 29 | 5 | 13 | 9 | 2 | 2,28 | 29 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 54 | (16/38) | 33 | 9 | 6 | 3 | 1,59 | 51 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 54 | (16/38) | 44 | 5 | 2 | 1,18 | 51 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| I.B | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| I.M | 5370 6 masér | |
| I.S | 5371 3 sanitár | |
| I.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| II.B | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| II.M | 5370 6 masér | |
| II.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| III.M | 5370 6 masér | |
| III.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| IV.M | 5370 6 masér | |
| IV.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2010/2011 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2010/2011, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Duševná hygiena a vzťahy | 28 | MUDr. Mária Plávková | |
| Maturitný seminár | 8 | Mgr. Lýdia Švihrová | |
| Nebojte sa angličtiny | 16 | PaedDr. Anna Dzúrová | |
| Nemčinou krok za krokom k maturite | 8 | Mgr. Dana Kronfráterová | |
| Stredoškolská odborná činnosť | 4 | Mgr. Daniela Kompišová | |
| Šikovné ruky | 5 | Mgr. Magdaléna Moresová | |
| Športový krúžok - BUĎ FIT | 45 | Mgr. Oľga Rossová | |
| Tanečný krúžok | 52 | PhDr. Helena Straková | |
| Tvor a píš svoj časopis | 17 | Mgr. Veronika Bobulová | |
| Výchova k zdraviu | 16 | PhDr. Jana Racková |
Vypracoval: PhDr. Janka Profantová
V Liptovskom Mikuláši, 25. júna 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage