| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PhDr. Janka Profantová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 183
Počet tried: 10
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 17 | |
| I.B | 9 | |
| I.M | 17 | |
| I.S | 20 | |
| I.Z | 27 | |
| II.M | 17 | |
| II.Z | 23 | |
| III.ZM | 13 | |
| III.ZM | 16 | |
| IV.ZM | 24 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | AN2 | ANJ | BIO | DEJ | EKO | ESV | ETV | FYZ | FYT | CHE | INF | KAJ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,38 | 1,75 | |||||||||||||
| I.B | 1 | 1,25 | |||||||||||||
| I.M | 3,29 | 2,75 | 3,77 | 2,59 | 3,06 | 3,24 | 1,82 | 3,53 | 2,53 | ||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 2,42 | 3 | 3,52 | 2,23 | 2,5 | 3 | 3,54 | 1,77 | |||||||
| II.M | 2,2 | 3,33 | 2,88 | 2,29 | 2,76 | 3,18 | 1,24 | ||||||||
| II.Z | 1,48 | 2,17 | 2 | 3,11 | 1,74 | 3 | 1,48 | ||||||||
| III.ZM | 3,36 | 2,38 | |||||||||||||
| III.ZM | 2,06 | 3 | |||||||||||||
| IV.ZM | 1,8 | 3,38 | 2,89 |
| Trieda | KNJ | LAT | MAZ | MFC | MAT | NBV | NE2 | NEJ | OBN | OKC | OZO | ORZ | OZH | OAZ | PAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,5 | 1,88 | |||||||||||||
| I.B | 1 | 1,25 | 1,88 | ||||||||||||
| I.M | 3,76 | 3,24 | 3,46 | 2,75 | |||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| I.Z | 3,46 | 2,65 | 2,9 | 3,4 | 1,85 | ||||||||||
| II.M | 2,12 | 3,29 | 3 | 2,8 | 2,06 | 2,71 | |||||||||
| II.Z | 2,61 | 2,53 | 2,75 | 2 | 1,74 | ||||||||||
| III.ZM | 1,92 | 1,77 | 2,5 | ||||||||||||
| III.ZM | 1,94 | 3,33 | 1,63 | ||||||||||||
| IV.ZM | 2 | 3,36 |
| Trieda | PČOZ | SIX | PRC | PVL | PPS | PSP | PYJ | PSP | RRC | RUJ | SAA | SNO | SJL | SJLN | SIL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | 1 | 1,56 | 1,5 | |||||||||||
| I.B | 1,5 | 1,22 | |||||||||||||
| I.M | 2,41 | 2,59 | 2,12 | 3,47 | |||||||||||
| I.S | 1,4 | 1,4 | |||||||||||||
| I.Z | 2,88 | 2,31 | 2,96 | ||||||||||||
| II.M | 1,94 | 1,29 | 3,06 | ||||||||||||
| II.Z | 1,13 | 1,91 | 2,7 | ||||||||||||
| III.ZM | 2,62 | 2,08 | 1,46 | 2,85 | |||||||||||
| III.ZM | 1,75 | 1 | 2 | 2,44 | |||||||||||
| IV.ZM | 2,33 | 1,11 | 1,67 | 1,33 | 1 | 2,46 | 2,07 |
| Trieda | SPR | ŠPH | TEV | TČOZ | ZOE | ZKC | ZET | ZDR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | 1,81 | 1,44 | 1,44 | ||||
| I.B | 1 | 1 | 1,25 | |||||
| I.M | 1,29 | 1 | ||||||
| I.S | 1 | 1,55 | ||||||
| I.Z | 1,12 | 1,24 | 2,12 | 2,12 | 2,54 | |||
| II.M | 1,06 | 1 | 2,24 | |||||
| II.Z | 1,09 | 1 | 1,87 | 1,96 | ||||
| III.ZM | 1 | 1,17 | 2,23 | |||||
| III.ZM | 1 | 1 | 1,94 | 1,94 | 2,06 | |||
| IV.ZM | 1,08 | 1,21 | 3 | 1,67 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 17 | 9 | 7 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| I.B | 9 | 8 | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.M | 17 | 1 | 0 | 15 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| I.S | 20 | 12 | 6 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.Z | 27 | 0 | 8 | 24 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| II.M | 17 | 4 | 0 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| II.Z | 23 | 4 | 7 | 22 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| III.ZM | 13 | 0 | 7 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.ZM | 16 | 2 | 7 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.ZM | 24 | 1 | 7 | 24 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 17 | 583 | 34,29 | 583 | 34,29 | 0 | 0,00 |
| I.B | 9 | 470 | 52,22 | 470 | 52,22 | 0 | 0,00 |
| I.M | 17 | 2376 | 139,76 | 2255 | 132,65 | 121 | 7,12 |
| I.S | 20 | 618 | 30,90 | 618 | 30,90 | 0 | 0,00 |
| I.Z | 27 | 3838 | 142,15 | 3694 | 136,81 | 144 | 5,33 |
| II.M | 17 | 2471 | 145,35 | 2354 | 138,47 | 117 | 6,88 |
| II.Z | 23 | 3891 | 169,17 | 3833 | 166,65 | 58 | 2,52 |
| III.ZM | 13 | 1911 | 147,00 | 1892 | 145,54 | 19 | 1,46 |
| III.ZM | 16 | 1797 | 112,31 | 1795 | 112,19 | 2 | 0,13 |
| IV.ZM | 24 | 1597 | 66,54 | 1420 | 59,17 | 177 | 7,38 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | (6/11) | |||||||||||||
| Anglický jazyk | B1 | 13 | (5/8) | 50,64% | 13 | 57,31% | 13 | 2 | 2 | 6 | 3 | 2,77 | 13 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 11 | (0/11) | 28,84% | 10 | 51,50% | 10 | 1 | 4 | 6 | 2,45 | 11 | ||
| Praktická časť odbornej zložky | 41 | (11/30) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 24 | (5/19) | 51,96% | 24 | 70,40% | 24 | 3 | 7 | 9 | 5 | 2,67 | 24 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 41 | (11/30) | 18 | 12 | 7 | 3 | 1,88 | 40 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 41 | (11/30) | 22 | 13 | 5 | 1,58 | 40 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| I.B | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| I.M | 5370 6 masér | |
| I.S | 5371 3 sanitár | |
| I.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| II.M | 5370 6 masér | |
| II.Z | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| III.ZM | 5370 6 masér | |
| III.ZM | 5356 6 zdravotnícky asistent | |
| IV.ZM | 5356 6 zdravotnícky asistent |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2009/2010 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2009/2010, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Deň, v ktorom si nezaspievaš je stratený | 0 | |
| Duševná hygiena a vzťahy | 17 | |
| Každodenná angličtina | 21 | |
| Mladý záchranár | 19 | |
| Môj priateľ počítač | 8 | |
| Nemčina pri lôžku pacienta | 16 | |
| Stredoškolská odborná činnosť | 1 | |
| Tvor a píš svoj časopis | 26 | |
| V zdravom tele zdravý duch - športom ku zdraviu | 30 |
Vypracoval: PhDr. Janka Profantová
V Liptovskom Mikuláši, 23. júna 2011
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage