| Názov školy | Stredná zdravotnícka škola, Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Adresa školy | Vrbická 632, 031 01 Liptovský Mikuláš |
| Telefón | +421 445522497 |
| sekretariatszslm@vuczilina.sk | |
| WWW stránka | szslm.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PhDr. Janka Profantová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 172
Počet tried: 10
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| 1.A | 13 | |
| 1.B | 14 | |
| 1.SAN V | 22 | |
| I.MAS | 15 | |
| I.ZA | 23 | |
| 2.MAS | 16 | |
| 2.SAN | 1 | |
| 2.ZA | 17 | |
| 3.ZAM | 24 | |
| 4.ZA | 22 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AZD | ANF | 2AJ | ANJ | BIO | DEJ | EKO | ESV | ETV | FYZ | FYT | CHE | INF | NBK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,54 | 3 | |||||||||||||
| 1.B | 1,21 | 2,36 | |||||||||||||
| 1.SAN V | |||||||||||||||
| I.MAS | 2,87 | 2,4 | 3,1 | 2,4 | 3,33 | 2,8 | 2,2 | 3,13 | 1,2 | ||||||
| I.ZA | 2,09 | 2,33 | 2,65 | 1,91 | 1,91 | 2,48 | 3,04 | 1,13 | |||||||
| 2.MAS | 3,31 | 2,5 | 2,5 | 2,53 | 3,06 | 1 | |||||||||
| 2.SAN | |||||||||||||||
| 2.ZA | 2,12 | 1,35 | 2,57 | 1,88 | 2,12 | 2,88 | 1,12 | ||||||||
| 3.ZAM | 2,33 | 2,77 | 2,11 | ||||||||||||
| 4.ZA | 1,65 | 2,33 |
| Trieda | KAJ | KNJ | LAT | MAZ | MFB | MAT | NBV | 2NJ | NEJ | OBN | OKC | OZO | ORZ | ORZ | OAZ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | |||||||||||||||
| 1.B | |||||||||||||||
| 1.SAN V | |||||||||||||||
| I.MAS | 3,27 | 2,33 | 3,1 | 3,2 | |||||||||||
| I.ZA | 2,7 | 2,52 | 2,95 | 3 | 1,91 | ||||||||||
| 2.MAS | 2 | 3 | 3,67 | 2,31 | 2,88 | ||||||||||
| 2.SAN | |||||||||||||||
| 2.ZA | 2,76 | 3,3 | 1,76 | ||||||||||||
| 3.ZAM | 1,56 | 1,56 | 2,13 | 3,18 | 2,07 | ||||||||||
| 4.ZA | 3,25 |
| Trieda | PAT | PČOZ | SIX | PRC | PLX | PPS | PSP | PYJ | PSP | RRC | RUJ | SAA | SIQ | SJL1 | SJL2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 2,08 | 1,54 | 2,69 | ||||||||||||
| 1.B | 1,5 | 1,64 | 1,29 | ||||||||||||
| 1.SAN V | 1,41 | 1,59 | |||||||||||||
| I.MAS | 2,8 | 2,13 | 2,2 | 3 | |||||||||||
| I.ZA | 1,87 | 1,7 | 2,3 | ||||||||||||
| 2.MAS | 2,8 | 2,88 | 3,06 | ||||||||||||
| 2.SAN | 2 | 2 | 3 | ||||||||||||
| 2.ZA | 1,88 | 1,94 | 2,24 | 1,88 | |||||||||||
| 3.ZAM | 1,93 | 2,67 | 2 | 1,93 | 2,44 | 1,56 | 2,67 | ||||||||
| 4.ZA | 2,1 | 1,7 | 3 | 2,2 |
| Trieda | SIL | Spr | ŠPH | TEV | TČOZ | ZOE | ZKC | ZET | ZDR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,31 | 1 | 2,77 | 2,38 | 1,77 | ||||
| 1.B | 1,36 | 1 | 1,57 | 1,79 | 1,14 | ||||
| 1.SAN V | 1 | 1,68 | |||||||
| I.MAS | 1,2 | 1,4 | |||||||
| I.ZA | 1 | 1,4 | 2,17 | 1,3 | 2,13 | ||||
| 2.MAS | 1,25 | 1,43 | 2,44 | ||||||
| 2.SAN | 1 | 3 | |||||||
| 2.ZA | 1,12 | 1,31 | 2,12 | 1,76 | |||||
| 3.ZAM | 1,04 | 1,29 | 2,6 | 1,58 | 1,8 | ||||
| 4.ZA | 1,65 | 1 | 1 | 2,05 | 1,85 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 13 | 0 | 7 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.B | 14 | 8 | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.SAN V | 22 | 11 | 8 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.MAS | 15 | 3 | 1 | 15 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| I.ZA | 23 | 3 | 8 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.MAS | 16 | 2 | 3 | 13 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2.SAN | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.ZA | 17 | 4 | 7 | 16 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 3.ZAM | 24 | 2 | 9 | 24 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4.ZA | 22 | 5 | 9 | 20 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 13 | 1202 | 92,46 | 1202 | 92,46 | 0 | 0,00 |
| 1.B | 14 | 658 | 47,00 | 658 | 47,00 | 0 | 0,00 |
| 1.SAN V | 22 | 429 | 19,50 | 429 | 19,50 | 0 | 0,00 |
| I.MAS | 15 | 1206 | 80,40 | 1157 | 77,13 | 49 | 3,27 |
| I.ZA | 23 | 2614 | 113,65 | 2600 | 113,04 | 14 | 0,61 |
| 2.MAS | 16 | 3083 | 192,69 | 3038 | 189,88 | 45 | 2,81 |
| 2.SAN | 1 | 50 | 50,00 | 50 | 50,00 | 0 | 0,00 |
| 2.ZA | 17 | 2841 | 167,12 | 2806 | 165,06 | 35 | 2,06 |
| 3.ZAM | 24 | 2672 | 111,33 | 2604 | 108,50 | 68 | 2,83 |
| 4.ZA | 22 | 1885 | 85,68 | 1885 | 85,68 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 15 | (2/13) | 56,66% | 13 | 76,15% | 13 | 1 | 3,00 | 1 | ||||
| Nemecký jazyk | B1 | 8 | (0/6) | 69,58% | 8 | 58,13% | 8 | 1 | 2 | 4,33 | 3 | |||
| Praktická časť odbornej zložky | 51 | (16/33) | 1 | 2,00 | 1 | |||||||||
| Ruský jazyk | B1 | 1 | (0/1) | |||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 24 | (2/20) | 62,84% | 24 | 79,28% | 24 | 5 | 1 | 4 | 3 | 2,38 | 13 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 51 | (16/33) | 2 | 2 | 3,00 | 4 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 51 | (16/33) | 10 | 9 | 4 | 1 | 1,83 | 24 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| 1.A | ||
| 1.B | ||
| 1.SAN V | ||
| I.MAS | ||
| I.ZA | ||
| 2.MAS | ||
| 2.SAN | ||
| 2.ZA | ||
| 3.ZAM | ||
| 4.ZA |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2008/2009 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2008/2009, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Deň, v ktorom si nezaspievaš je stratený | 0 | |
| Duševná hygiena a vzťahy | 16 | |
| Každodenná angličtina | 21 | |
| Mladý záchranár | 15 | |
| Môj priateľ počítač | 6 | |
| Nemčina pri lôžku pacienta | 12 | |
| Stredoškolská odborná činnosť | 1 | |
| Tvor a píš svoj časopis | 26 | |
| V zdravom tele zdravý duch - športom ku zdraviu | 30 |
Vypracoval: PhDr. Janka Profantová
V Liptovskom Mikuláši, 25. júna 2010
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage