• Mládež v pohybe - S nami nie ste sami - s vami nie sme sami

V rámci grantového programu  Žilinského samosprávneho kraja a Krajského stredoškolského parlamentu:

Mládež v pohybe –
          spolu dokážeme viac 2019,

žiaci Strednej zdravotníckej školy v Liptovskom Mikuláši vykonávajú dobrovoľnícke aktivity v Liptovskej NsP MUDr. Ivana Stodolu v Liptovskom Mikuláši na ODCH a internom oddelení. Názov projektu je : „S nami nie ste sami – s vami  nie sme sami. “ Ide o spríjemnenie pobytu v nemocničnom prostredí čítaním kníh, počúvaním hudby, rozhovormi, poskytnutím relaxačných procedúr, nákupom v bufete a voľbou aktivít v prospech spokojnosti pacienta. Týmto chceme zároveň vytvárať čo najlepší vzťah pacientov a mladých ľudí v zdravotníckom povolaní.

Spracovala: PhDr. Helena Straková – koordinátor dobrovoľníkov počas projektu