• Dobrovoľníci pomáhajú v boji s koronavírusom

• V tomto kritickom období, ktoré je mimoriadne náročné najmä pre naše zdravotníctvo, sa Stredná zdravotnícka škola v Liptovskom Mikuláši spojila s Liptovskou nemocnicou MUDr. Ivana Stodolu v boji s ochorením COVID-19.

Odborné učiteľky, plnoletí žiaci a absolventi odboru zdravotnícky asistent priložili ruku k dielu a pomáhajú s monitoringom pacientov vo filtračnom stane pri vstupe do nemocnice.

Aj touto cestou sa im všetkým chceme poďakovať, zaželať im veľa šťastia a hlavne veľa zdravia...

Zoznam dobrovoľníkov:

Mgr. Bartánusová Ivana - učiteľ

Mgr. Jančiová Stella – učiteľ

Haragová Erika – žiačka III.Z

Tuturová Viktória – žiačka IV.Z

Ilavská Nikola – žiačka IV.Z

Sermeková Martina – žiačka IV.Z

Grilusová Zuzana – žiačka IV.Z

Stašová Klára – žiačka IV.Z

Kubešová Eliška – žiačka IV.Z

Mgr. Goňová Vladimíra – absolventka

Švecová Lenka – absolventka

Hodasová Timea – absolventka

Matejovie Peter – absolvent

• Oznam Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Liptovskom Mikuláši

• Dobrý deň, vážení klienti rodičia, deti,

odborní zamestnanci Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Liptovskom Mikuláši sú Vám k dispozícii aj v týchto ťažkých dňoch a preto sme pre vás pridali do menu na našej webovej stránke www.cpppaplm.com, novú záložku pod názvom "ZVLÁDNEME TO SPOLU". Tu budeme priebežne vkladať informácie pre vás, ako zvládnuť takúto situáciu, ale aj pracovné listy pre vaše deti. Nie len to, na stránke nájdete aj ďalšie nové zložky ako sú logopédia, KBT koronavírusu, relaxácia pre rodičov a deti.

Taktiež sme vytvorili facebookovú stránku pod názvom centrum okoličné

Na tejto stránke nás môžete kontaktovať na uvedené telefónne čísla alebo e-mailové adresy.

Sme tu pre vás:

telefonickou formou v čase od 07:00 do 12:00 hod. (044/5525021, 0901707526) alebo e-mailovou formou, alebo cez web stránku zariadenia – každý pracovný deň do 15:00 hod ppplm@stonline.

alebo e-mailom na konkrétneho potrebného zamestnanca:

frajtova@cpppaplm.com

hlavajova@cpppaplm.com

oskova@cpppaplm.com

janaglutova@cpppaplm.com

cedzova@cppppaplm.com

nedelkova@cpppaplm.com

dziakova@cpppaplm.com

adamkovicova@cpppaplm.com

magerciakova@cpppaplm.com

slovik@cpppaplm.com

lukacova@cpppaplm.com

hucikova@cpppaplm.com

Priestory CPPPaP sú pre verejnosť, návštevy a pohyb cudzích osôb ZATVORENÉ!

• Krajské kolo SOČ

• V krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti nás úspešne reprezentovali títo žiaci:

Laura Bánska (III.Z) s témou Načo prvá pomoc (konzultant Mgr. Stella Jančiová); Klaudia Prochádzková a Kristína Bolešová (IV.M) s témou Aj šťastie existuje? (kozultant Mgr. Mária Hrbatá).

Všetkým súťažiacim držíme palce, aby boli úspešní a postúpili aj do celoslovenského kola.