• Teploliečba v školskom masérskom štúdiu

Teploliečba v školskom masérskom štúdiu

História Strednej zdravotníckej školy v Liptovskom Mikuláši siaha až do roku 1948. V školskom roku 2006 – 2007 sa začal na škole vyučovať odbor masér. V roku 2017 bolo zriadené Školské masérske štúdio, ktoré ponúka služby širokej verejnosti. Keďže doba je rýchla a potreba prispôsobovať sa požiadavkám klientov je vysoká, za získané finančné prostriedky chceme nakúpiť vybavenie v podobe infrasauny, súpravy lávových kameňov a materiálu na propagáciu našich služieb. Týmto projektom bude podporený vyučovací proces pri príprave budúcich masérov, ako aj ich bezproblémové uplatnenie sa na trhu práce.

Za náš projekt môžete stále hlasovať na : https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/liptovsky-mikulas/2378